Networking Kitabı Tüm Kitapçılarda

TARİH: 17.11.2012
Dünya'da istediğiniz herkesle tanışabileceğinizi bilseniz hayatınız nasıl daha farklı olurdu?
Tanımadığınız insanlarla nasıl rahatlıkla tanışabilir ve işbirliği yapabilirsiniz?
Networking Kitabı Tüm Kitapçılarda.

Girişimciliğin Altın Kuralları ortak yazarı Ertuğrul Belen'den dünyada son dönemde başarının formülü olarak bilinen Networking'le ilgili Türkiye'de yazılan ilk eser!

Networking Kitabı Siparişinizi Buradan Verebilirsiniz.

Networking kitabı, iş dünyası ve sosyal yaşantınızı hayalleriniz doğrultusunda, ilişkilerle tasarlamanın önemine dikkat çekiyor. Hedeflerinize, ancak diğer insanlarla kurduğunuz güçlü bağlantılarla ulaşabileceğiniz ve bu süreçte Tanışma, Tanıştırma ve Tanınmanın incelikleri ele alınıyor. Networking bugüne kadar duyduğunuz birçok şeye temas ediyor: iletişim, vücut dili, etkili konuşma, iş geliştirme, kariyer planlama, satış teknikleri, motivasyon, insan kaynakları, liderlik... Networking’i farklı kılansa; tüm bildikleriniz ve bu kitapta yeni duyacaklarınızı doğru zaman, doğru mekan ve en önemlisi doğru çevreyle değerlendirdiğinizde yaşamınızda hemen hissedeceğiniz değişim olacak.


Networking Kitabı yakında tüm kitapçılarda!

"Networking kitabı insan tanımanın da bir sanat olduğunu bizlere gösteriyor."
Endeavor Türkiye

"İş dünyasında ikili ilişkilere yatırım yapmak başarıyla başarısızlık arasındaki çizgiyi belirliyor. Bu kitap ilişkilerini geliştiremeyenlere yol gösterecek."
Erkan Güral, Kütahya Porselen & TÜGİK Yönetim Kurulu Başkanı

"Bu eser Networking konusunda Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Satış ekiplerini güçlendirmek isteyen hiçbir firma yanından eksik etmemeli."
İnanç Kabadayı – Egeyapı Yönetim Kurulu Başkanı

"Tüm kadın girişimcilere yeni ufuklar açacak vazgeçilmez bir rehber."
Hatice Güner Kal, TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı

"Bu kitaptaki Networking tekniklerinden Etohum kampına katılan Wall Street Journal dahi etkilendi. Tanınmak isteyen girişimcilerin pusulası niteliğinde!"
Burak Büyükdemir, Etohum Kurucusu

Ertuğrul BELEN