Ana Sayfa
  1. Networking Eğitimleri

Networking Eğitimleri

Networking eğitimleri, katılımcıların güven odaklı ve güçlü bir çevre oluşturmak için insanlarla “ortak noktalar bulması”, “ilişkilerini sürdürmesi” ve bunun için “çevresine fayda sunması” bakış açısını kazandırmayı hedeflemektedir.

Uygulama odaklı Networking eğitimleri, Networking'i kurum içi ve dışındaki temaslar olarak tanımlamaktadır. Dolayısıyla, katılımcılara Networking’in kartvizit vermek ve olabildiğince çok kişiyle konuşmaktan çok daha fazlası olduğunu anlatmak esastır.

Networking, yani güven odaklı ve güçlü bir çevre oluşturmak, hedefleri kurum içi ve dışındaki işbirlikleriyle tasarlayabilme yetkinliğidir.

Business Networking Akademi bünyesinde tasarlanan ve Ertuğrul Belen tarafından gerçekleştirilen patentli Networking eğitimleri, sektöre ve kuruma özel olarak hazırlanır. Eğitim öncesi yapılan çalıştayla, eğitim sırasında kullanılacak vakalar, sektör ve kurumun kültürüne göre özelleştirilir.

Networking eğitimlerinde bilgi aktarım metodolojisi, uluslararası araştırmalar ve katılımcıların odaklanma süreleri de esas alınarak, profesyonel hazırlanmış görsel, ses, video, slaytlar, vaka çalışmaları, uygulamalar, takım çalışmaları ve eğitim sonrasında sağlanan kapsamlı bilgi paylaşımı ve eğitim notlarıyla tasarlanmıştır.

Katılımcılara, talep doğrultusunda Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen imzalı katılımcı sertifikası verilmektedir.

Networking eğitimleri uluslararası etkinliklerde ve İngilizce de gerçekleştirilmektedir.

İlişkileri Sürdürme Süreç Haritası

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry