YenidenBiz Eğitimi Ertuğrul Belen ile Networking

TARİH: 24.6.2015 | SAAT: 9:00
DÜZENLEYEN: YenidenBiz
YER: İstanbul
Ertuğrul Belen, aktif kadın istihdamını artırarak iş hayatında çeşitlilik, esneklik ve verimlilik sağlamayı, Türkiye’nin rekabet gücüne ve ekonomik gelişimine ivme kazandırmayı vizyon edinmiş YenidenBiz'in konuğu oluyor.
YenidenBiz Eğitimi Ertuğrul Belen ile Networking.
Ertuğrul Belen ile Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı™
 
Bu oturumda Ertuğrul Belen, "Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı" eserinden bulgularla, iş dünyasında çevrenin önemini paylaşacak. Hedeflere, ancak kurulan güçlü bağlantılarla ulaşılabileceğini araştırma ve gerçek hayattan örneklerle aktaracak. Speed Networking®, Asansör Cümlesi ve Kartvizit Poker gibi pratik uygulamaları katılımcılarla paylaşarak, iş dünyasında çevre faktörüne yeni bir bakış açısı getirecek.
 
Ertuğrul Belen
Yazar, Profesyonel Konuşmacı
 
Speed Networking™ uygulamasıyla 50 binin üzerinde profesyonelin tanışmasını ve işbirliği yapmasını sağlayan yazar
 
Ertuğrul Belen, "Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı" kitabının yazarı ve "Girişimciliğin Altın Kuralları"nın ortak yazarıdır. Kurucusu olduğu Business Networking Akademi ile Türkiye'de bir ilk olan Speed Networking™ konferanslarını gerçekleştirmiştir. 50 binin üzerinde profesyoneli "Hızlı Tanışma" seanslarıyla buluşturmuş ve işbirliği yaptırmıştır. 
 
Ertuğrul Belen, Dijital Ekonomi E-Ticaret Zirvesi'nde "Yılın E-Girişimi" seçilen Divas Pırlanta'nın Yönetici Ortağıdır. Ertuğrul Belen, ulusal ve uluslararası networklerin yönetiminde bulunmaktadır: GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi, E-Tohum Melek Yatırım Ağı Yatırım Kulübü Üyesi, Pioneers Festival, Startup Week & XING Türkiye Girişimcilik Elçisi ve Global Girişimcilik Haftası İcra Kurulu Üyesidir. Ertuğrul Belen Galatasaray Lisesi ve University of Wisconsin mezunudur.