İzmir Yabancı Sermayeli Firmalar Buluşması

TARİH: 1.12.2015 | SAAT: 15:00
DÜZENLEYEN: İZKA & Business Networking Akademi
YER: İzmir
İzmir Yabancı Sermayeli Firmalar Buluşması, İZKA, ABD Ticaret Müsteşarlığı İzmir Ofisi, Alman Ticaret Odası (AHK İzmir), Bremen Invest, Hollanda İş Destek Ofisi (NBSO), İngiltere Ticaret ve Yatırım Ajansı (UKTI) ve İzmir İtalyan Ticaret Odası ile işbirliği içinde ve Ertuğrul Belen'in Speed Networking moderatörlüğünde gerçekleşecektir.
İzmir Yabancı Sermayeli Firmalar Buluşması.

İzmir Yabancı Sermayeli Firmalar Buluşması

Program

16.00 Açılış Konuşması Mustafa Toprak, İzmir Valisi

16.15 Türkiye'de Kurumsal Networking ve Networking Stratejileri, Ertuğrul Belen

17.00 Speed Networking Hızlı ve Etkili Tanışma Etkinliği
(Yanınızda en az 50 kartvizit getirmeyi lütfen unutmayın)

18.00 Kokteyl

İzmir Yabancı Sermayeli Firmalar Buluşması, İzmir Kalkınma Ajansı tarafından, ABD Ticaret Müsteşarlığı İzmir Ofisi, Alman Ticaret Odası (AHK İzmir), Bremen Invest, Hollanda İş Destek Ofisi (NBSO), İngiltere Ticaret ve Yatırım Ajansı (UKTI) ve İzmir İtalyan Ticaret Odası ile işbirliği içinde gerçekleşecektir.

Etkinlikte İzmir’in önde gelen yabancı sermayeli firmalarının üst düzey yöneticilerini bir araya getirmeyi ve firmalar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi hedeflenmektedir. Bu yıl ikincisini düzenlenen etkinlik kapsamında, bugüne kadar 50 binin üzerinde profesyonele patentli seminerler veren ve çok satanlara girmeyi başarmış olan “Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı” kitabının yazarı Ertuğrul Belen, “Türkiye'de Kurumsal Networking ve Networking Stratejileri” konusunda bir seminer verecek.

Konuşmanın ardından, katılımcıları birbirleriyle tanıştırmak ve iletişimi güçlendirmek amacıyla tarafından Speed Networking Hızlı ve Etkili Tanışma etkinliği hayata geçirilecek.