Muhasebeciler ve Mali Müşavirler için Networking

TARİH: 5.12.2015 | SAAT: 14:00
DÜZENLEYEN: Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler
YER: Ankara
Reklam yasağının olduğu bir sektörde, üstelik Avrupa Birliği uyum sürecinin de getirdiği yenilikler içerisinde "Muhasebeciler ve Mali Müşavirler" her zamankinden daha fazla çevre faktörünü bir kaldıraç olarak kullanmalıdırlar. Ertuğrul Belen, muhasebiciler ve mali müşavirlere özel hazırladığı sunumunda networking'i en iyi uygulamalar ve sektörel örneklerle anlatıyor.
Muhasebeciler ve Mali Müşavirler için Networking.

Avrupa Birliği sürecinin önemli gündemlerinden bir tanesi de ülkeler arası muhasebe mevzuatında uyum sağlanmasıdır. Avrupa Birliği'ndeki gelişmeler ve her geçen gün muhasebeci ve mali müşavirlerin artan sorumlulukları, Türkiye'de sektörün daha dinamik olmasına sebep olmuştur.

Networking, yenilenmek, yeni müşteri bulmak, işlerini geliştirmek ve reklam yasağının olduğu sekörde, muhasebeci ve mali müşavirlerin büyümesi için olmazsa olmaz bir önem kazanmıştır.

Reklam yasağına ve etik kurallara uyum sağlayarak, muhasebeciler ve mali müşavirler çevrelerini nasıl daha etkili kullanabilirler?

Sektöre yeni giren muhasebeciler ve mali müşavirler ilk müşterilerini networking'le nasıl kazanabilirler?

Muhasebeci ve mali müşavirler için ilk izlenim nasıl olmalıdır?

Sadece "kayıt tutan" olmaktan "bilgi sunan danışman" rolüne geçiş, asansör cümlesiyle nasıl başarılabilir?

Muhasebeciler ve mali müşavirler ilişkilerini sürdürmek ve kazandıkları müşterilerini korumak için hangi networking yöntemlerini kullanmalıdırlar?

Ertuğrul Belen'in muhasebeciler ve mali müşavirlere özel hazırladığı eğitimde soruların cevapları ve fazlası ele alınacaktır. Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler'in öncülüğünde gerçekleştirilen Networking konferansında Ertuğrul Belen'in çok satanlara girmeyi başaran kitabının özel 7.Baskısı katılımcılara hediye edilecektir.