Speed Networking @ etohum İzmir

TARİH: 13.10.2012 | SAAT: 10:00
DÜZENLEYEN: etohum & embryonix & Business Networking Akademi
YER: İzmir
Türkiye'nin ilk melek yatırım platfomu etohum'da Ertuğrul Belen yönetiminde Speed Networking etkinliğiyle girişimciler birbirleriyle buluşacaklar.
Speed Networking @ etohum İzmir.
13 Ekim Cumartesi günü İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Sonbahar döneminin ilk İzmir toplantısını yapacağız.

13 Ekim Cumartesi İzmir Etohum Kampı Programı
09:00 – 10:00 Kayıt, Kahvaltı
10:00 – 11:00 Ertuğrul Belen – Speed Networking
11:00 – 11:30 Çay kahve arası
11:30 – 12:30 Prof. Dr. Stefano D’anna
12:30 – 13:30 Yemek Arası
13:30 – 14:15 Yenal Gökyıldırım – DOL CEO
14:15 – 14:30 Çay kahve arası
14:30 – 15:15 Av. Gökhan Uğur Bağcı – BB-Legal
15:15 – 16:00 Dr. Joachim Behrendt – Nexum kurucusu
16:00 – 16:15 Çay Kahve Arası
16:15 – 17:00 Ali Çiçek – Deloitte – Yeni TTK girişimcilere ne sorumluklar getirdi?
17:00 – 18:00 Kapanış

Katılımcıların birbiriyle iletişimlerini arttırmak ve işbirliklerini geliştirmek için Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen‘le beraber “Hızlı Tanışma Seansı” toplantısı planlandı. Kartvizitlerinizi şimdiden hazırlayın. Bilişim dünyasında işbirliği yapabileceğiniz birçok profeysonel, girişimci, yazılımcı, tasarımcı, şirket kurucuları veya yatırımcılarla tanışabileceksiniz.

“Speed Networking” Sosyal ve iş ağını genişletmenin kazanımları

Her organizasyona katılan üyelerin birbirlerini daha yakından tanımaları ve yeni iş ortaklıkları ve satış hacminin oluşturulması,
Kalifiye yeni teknik profesyoneller (programcı, yazılımcı, vb.) ve yatırımcıların (melek, ulusal, uluslar arası sermaye vb.) networke katılması,
Pasif sektörel bağların yeniden aktif katılımının sağlanması,
Speed Networking aktivitelerinin iş dünyasının dikkatini kendine odaklayarak yeni fikir ve profesyonel network kazanım sürecini hızlandırması
Stefano D’Anna İzmir’de girişimcilerle beraber olacak

Diğer konuşmacımız İtalyanca, İngilizce ve Türkçe olmak üzere çalışmaları ve araştırmaları ile ilgili yüzlerce bilimsel makalesi yayınlanmış olan Prof.Stefano D’Anna olacak. 

Ekonomist, sosyolog ve bestseller yazar kimliklerinin yanı sıra vizyon sahibi bir eğitmen olan Stefano D’Anna dünya genelinde Avrupa’da, Amerika’da ve Güney Amerika’da pek çok önemli forum, uluslarası kongre ve konferanslarda, yakın tarihte ise Mayıs 2011’de Forum Istanbul’da ve Haziran 2011’de Atina’daki Greek Power Summit’te son olarak ise geçtiğimiz Ağustos ayında Junior Enterprise World Conference (JEWC), Brezilya’da ana konuşmacı olarak yer almıştır. 

Kendisi, insanlığın yeni hücreleri olmaları için dünyanın umudu olabilecek geleceğin liderlerini yetiştirmek üzere özel seçilmiş öğrencilere mükemmellik hissini, özgürlük için sınırsız sevgiyi ve bozulmaz bir bütünlüğü öğretmek için en gelişmiş liderlik projesi olan Future Leaders for The World programının kurucusudur.

Yeni Türk Ticaret Kanunu ne gibi yenilikler getirdi. Girişimcilerin sorumlulukları neler?

İzmir Kampının öğleden sonraki ilk bölümünde Deloitte Türkiye TTK İş Geliştirme Lideri Ali Çiçekli, Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun (TTK) şirketlere getirecekleri ve şirketlerin uyum sürecinde atmaları gereken adımlar ile ilgili detaylı bilgileri paylaşacak.

Etohum Kampına katılacak diğer konuşmacılar belli oldukça sizinle paylaşacağız.