İzmir Kalkınma Ajansı İZKA ile Networking Eğitimi

TARİH: 12.11.2015 | SAAT: 10:00
DÜZENLEYEN: İZKA & Business Networking Akademi
YER: İzmir
İzmir Kalkınma Ajansı ve Business Networking Akademi işbirliğiyle 12 Kasım'da gerçekleşecek etkinlikte Ertuğrul Belen stratejik işbirlikleri ve networking'in önemini uygulamalarla paylaşacak.
İzmir Kalkınma Ajansı İZKA ile Networking Eğitimi.

Kalkınma ajanslarının özellikle kamu, sivil toplum kuruluşları, girişimcilik ekosistemi ve özel kesim arasında adeta bir köprü olarak işbirliklerini geliştirdiği bir dönemdeyiz. Bir kalkınma ajansının bu işbirlikteliklerini geliştirmek, finansal ve zaman odaklı kaynakların doğru ve etkili kullanımını sağlamak ve ulusal kalkınmayı destekleyerek yerel gelişimi potansiyeline ulaştırma hedefi vardır.

Bu vizyon çerçevesinde İzmir Kalkınma Ajansı 1 Aralık 2015 İzmir Yabancı Sermayeli Firmalarla Buluşmalar öncesi Ertuğrul Belen'le 12 Kasım'da Networking eğitimi gerçekleştirecektir. 

İZKA bünyesinde gerçekleştirilecek Networking eğitiminde Ertuğrul Belen, İzleme ve Değerlendirme Birimi, Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi, Program Yönetim Birimi, Yatırım Destek Ofisi, Tanıtım ve Dış İlişkiler Birimi uzmanları ve yöneticileriyle bir araya gelerek stratejik networking'in önemini ve püf noktalarını uygulamalarla paylaşacaktır.