İSGİD Uluslararası Business Networking

TARİH: 17.9.2010 | SAAT: 7:00
DÜZENLEYEN: İSGİD
YER: Erbil, Irak
17-19 Eylül tarihleri arasında İSGİD Kurucu Üyesi Ertuğrul Belen'in de katılacağı delege ziyaretinde Türk ve Irak işadamları arasında birebir networking toplantıları gerçekleştirildi.
İSGİD Uluslararası Business Networking.
Aktiviteye katılan profesyoneller, Erbil'deki program dahilinde, bölgenin önde gelen iş adamları, protokol ve holding yetkilileriyle önemli ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.İSGİD Hakkında:
İSGİD, İstanbul Genç Girişimciler Derneği 22 Haziran 2009 tarihinde resmen kurulmuştur.
 
Türkiye’ nin ilk iş adamları konfederasyonu olan TÜGİK (Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu) bünyesinde, MARGİF (Marmara Genç İşadamları Federasyonu) çatısı altında kurulmuş bir dernek olan İSGİD, Tüm Türkiye’ de iş hayatında yepyeni bir sinerji yaratmak gayesiyle yola çıkmıştır.
  
Kütahya Seramik yönetim kurulu üyesi Sayın Erkan GÜRAL beyin başkanlığında, Tam 104 kurucu üyesi ile iş dünyasına merhaba diyen İSGİD, kurucu üye sayısıyla da Türkiye’ de bir rekora imza atmıştır.
 
Bugün 116 üyesiyle, 123.000 çalışan sayısı ve 51 Milyar Dolarlık iş hacmi ile dev bir iş platformu oluşturan İSGİD, Türkiye ekonomisinde yeni bir sayfa açmakta ve ilerleyen zaman içerisinde de ülkemizin öncü ve lokomotif gücü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
  
Türkiye’ mizin her biri sektöründe öncü ve lider, güzide markalarından oluşan İstanbul Genç Girişimciler Derneği, yeni kurulmuş olmanın verdiği heyecanı hissederek, sahip olduğu gücünde farkında olarak geleceğe güvenle bakmaktadır.
 
 
 
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry