HGPN & Business Networking Akademi

TARİH: 28.8.2010 | SAAT: 20:00
DÜZENLEYEN: HGPN
YER: Park Hyatt Maçka Palas
Hazır Giyim ve Perakende Network (HGPN)'un dördüncü buluşmasında Business Networking Akademi®, Speed Networking aktivitesiyle sektördeki profesyonellerin hızlı ve etkin tanışmasını sağlayarak iş bağlarını güçlendiriyor.
HGPN & Business Networking Akademi.
Hazır Giyim Perakendesi alanında kariyerlerine devam eden kişileri bir araya getirip bir network sağlayabilmek amacı ile HGPN grubunu Mudo Erkek Marka Yöneticisi Onur Özistek kurmuştur. Öncelikle farklı firmaların benzer alanlarıyla uğraşan kişilerin birbiriyle iletişim kurabilmesi amaçlayan grup 23 Temmuz'da üçüncü buluşmasını W Lounge'da gerçekleştirmiştir. 

HGPN 28 Ağustos'ta Park Hyatt Maçka Palas'ta bir araya geldi.HGPN Facebook grubuna üye olmak için http://www.facebook.com/group.php?gid=108203742544232&v=info#!/group.php?gid=108203742544232&v=wall tıklayınız.


28 Ağustos organizasyonu programında:
- Gece boyunca Cem Salman DJ Kabininde yer aldı.
- Gecenin en büyük sürprizlerinden biri de Look34 ekibinin geceye özel olarak hazırladığı fotoğraf sergisi oldu. Ünlü tasarımcıların ürünlerinin farklı bir şekilde yorumlanması ile ortaya çıkan sergi büyüleyiciydi. 

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry