eTohum Kampı & BNA Speed Networking

TARİH: 2.10.2010 | SAAT: 9:30
DÜZENLEYEN: eTohum
YER: Ankara
Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan eTohum'un Ankara kampında Business Networking Akademi işbirliğiyle Speed Networking aktivitesi gerçekleştirildi.
eTohum Kampı & BNA Speed Networking.

2010 – 2011 dönemi Etohum Ankara toplantılarının ilki 2 Ekim Cumartesi günü Bilkent Cyberpark’da başladı.
Enterprise Europe Network – BSN Anatolia projesi kapsamında tarafından desteklenen ve Cyberpark, Etohum, TTGV tarafından düzenlenen Etohum İnternet Girişimciliği kampının programı aşağıdaki gibi gerçekleşti:

Business Networking Akademi'yle beraber düzenlenen “Speed Networking” saat 10:00′da başladı ve 12:00′ye kadar sürdü. Business Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen Speed Networking konusunda seminer verdi ve daha sonrasında bilişim dünyasında işbirliği için birçok profeysonel, girişimci, yazılımcı, tasarımcı, şirket kurucuları ve yatırımcılarla tanıştı. 

Öğleden sonra ilk konuşmacı olarak yemeksepeti.com‘un kurucu ortağı Nevzat Aydın sahne aldı. Daha sonra Nokia ‘dan Salih Özkan ve A. Selim Aytuna mobil projelere ve girişimcilere bu sene verecekleri destekleri anlattı. Öğleden sonraki son konuk Bilyoner.com‘un genel müdürü Sait Kayahan oldu. İnternet girişimcilerine bilyoner.com’un ne gibi işbirliği fırsatları önerebileceklerini anlattı.

2 Ekim Cumartesi Etohum kampı programı
9:30 – 10:00 Kayıt
10:00 – 12:00 Ertuğrul Belen – “Speednetworking” – Business Networking Akademi
12:00 – 13:00 Öğle yemeği arası
13:00 – 14:00 Nevzat Aydın – Yemeksepeti.com kurucu ortağı
14:00 – 14:30 Çay Kahve arası
14:30 – 15:30 Salih Özkan (A. Selim Aytuna) – Nokia.com Türkiye Servisler ve Çözümler Müdürü
15:30 – 16:00 Çay Kahve arası
16:00 – 17:00 Sait Kayahan – Bilyoner.com Genel Müdürü
17:00 – 17:30 Kapanış

Business Networking Akademi “Speed Networking” Sosyal ve iş ağını genişletmenin kazanımları:

Her organizasyona katılan üyelerin birbirlerini daha yakından tanımaları ve yeni iş ortaklıkları ve satış hacminin oluşturulması,
Kalifiye yeni teknik profesyoneller (programcı, yazılımcı, vb.) ve yatırımcıların (melek, ulusal, uluslar arası sermaye vb.) networke katılması,
Pasif sektörel bağların yeniden aktif katılımının sağlanması,
Speed Networking aktivitelerinin iş dünyasının dikkatini kendine odaklayarak yeni fikir ve profesyonel network kazanım sürecini hızlandırmasıdır.
 

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry