BTZ Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2010

TARİH: 10.12.2010 | SAAT: 13:00
DÜZENLEYEN: İTÜ İşletme Mühendisliği Kulubü
YER: İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde yürüten İşletme Mühendisliği Kulübü (İMK)'nün 10-11 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştireceği 3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde Ertuğrul Belen katılımcılara Speed Networking eğitim ve uygulamasını paylaştı.
BTZ Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2010.

3. Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ), İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 10-11 Aralık 2010 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. BTZ, bu sene organizasyona eklenen inovatif yönleriyle dikkat çekti. BTZ 2010 kapsamında paneller, workshoplar, BT Alanı’nın yanı sıra ilki gerçekleştirilen olan Sosyal Medya Ödülleri, Speed Networking (Business Networking Akademi işbirliğiyle) , Coffee Time ve BTZ Webinar yer aldı. Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilen katılımcılardan 8 oturumun 5'ine katılım gösterenlere e-imza teknolojisinin kullanıldığı 'BTZ E-Sertifika' verildi.
 

BTZ 2010’daki yeniliklerin başında ilk defa gerçekleştirilecek olan 'Sosyal Medya Ödülleri' yer alıyor. Sosyal Medya'yı aktif kullanan kurumlara ve bireylere çeşitli kategorilerde yapılacak oylamanın sonucunda ödüller verilecek. Oy kullanmak için www.sosyalmedyaodulleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir başka yenilik olarak ise, Türkiye'de ilk defa bir öğrenci organizasyonu kapsamında Business Networking Akademi liderliğinde düzenlenecek olan Speed Networking oturumu yer alıyor. Katılımcıların birbirleriyle hızlı bir şekilde tanışmalarını ve uzmanlık alanlarını paylaşmalarına fırsat verecek olan Speed Networking ve ardından yapılacak Coffee Time, organizasyonun daha samimi ve interaktif bir havada gerçekleştirilmesini sağlayacak.


 

Katılımcıların  özel sınıflarda takip edebileceği 45 dakikalık workshoplarda ‘Kişisel Site Tasarımı', 'Etkili Sunum Yöntemleri' ve ’İnternet Kullanımı ile Satışların Arttırımı’ başlıkları altında eğitimler verilecek. Bu eğitimlerde ayrıca 'webinar' vasıtasıyla web üzerinden yayın yapılacak ve eğitimlerden yararlanmak isteyen herkes bu eğitimleri takip edebilecek. Webinar kayıtları www.btz.itu.edu.tr adresinden alınacaktır.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde; Bilişim Dünyasında Fütürizm, Dijital Pazarlama, Private Shopping , Sosyal Medya ve Online Oyun Dünyası gibi konular ele alınacak. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen bilişim firmalarının da destek verdiği organizasyonda katılımcılar Bilişim Teknolojileri Alanı’nda birçok firma temsilcisiyle birebir görüşebilme imkanı bulabilecek ve en yeni teknolojileri takip edebilecek.

Organizasyona katılım için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra firma temsilcileri ve profesyonel çalışanlar da organizasyonda katılımcı olarak yer alabilecekler. Tanıtım ve bilet satışları kapsamında çeşitli üniversitelerde stantlar açılacak. Organizasyonla ilgili güncel ayrıntılı bilgiye www.btz.itu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry