3. Global Girişimcilik Haftası

TARİH: 18.11.2011 | SAAT: 7:00
DÜZENLEYEN: Endeavor, TOBB ve Paydaşlar
YER: Tüm Türkiye
14-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Global Girişimcilik Haftası'nın önde gelen etkinliklerinde Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen'in Networking seminerleri ve Speed Networking uygulamaları gerçekleşecek.
3. Global Girişimcilik Haftası.


Global Girişimcilik Haftası 2011 Tanıtım Videosu


Global Girişimcilik Haftası 2010 Tanıtım Videosu


Hafta Hakkında
Dünya genelinde 123 ülkede kutlanan Global Girişimcilik Haftası yerel, ulusal ve küresel etkinliklerle gençleri yenilikçilik potansiyellerini keşfetmeye ve girişimciliği kariyer seçeneği olarak değerlendirmeye teşvik ediyor.

Türkiye’de 14 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenlenen Global Girişimcilik Haftası’na TOBB liderliğinde TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, Endeavor ve MITEF Türkiye eş ev sahipliği yapıyor. Global Girişimcilik Haftası İcra Kurulu’nda hafta ev sahipleriyle birlikte Business Networking Akademi, JCI, Genç Başarı Eğitim Vakfı, GYİAD, Habitat için Gençlik Derneği, İstanbul Bilgi Üniversitesi, KAGİDER, MG Danışmanlık, Özyeğin Üniversitesi, TÜGİAD, Turkcell ve Youtholding bulunmaktadır.

Sivil toplum örgütleri, üniversiteler, devlet kurumları, özel sektör ve medyanın yer aldığı 60′tan fazla paydaş Global Girişimcilik Haftası boyunca tüm Türkiye genelinde 200′ün üzerinde etkinlik düzenliyor. Etkinlikler kapsamında paneller, konferanslar, oturumlar, çalışma atölyeleri, fikir yarışmaları, eğitim programları, web buluşmaları ve vaka çalışmaları organize ediliyor.

Küresel ölçekte başarılarını kanıtlamış girişimciler, Türkiye’nin önde gelen iş adamları, fikir önderleri, profesyonel yöneticiler ve uzmanlar gönüllü olarak gençlerle buluşuyor. 15- 30 yaş arasındaki gençlerde girişimcilik bilincini oluşturup potansiyellerini ortaya çıkarmak için bilgi ve birikimlerini paylaşıyor.

Siz de girişimcilik vizyonu çerçevesinde Global Girişimcilik Haftası’na katkı sağlamak veya girişimcilik ekosistemine dahil olmak istiyorsanız web sitemizden takip etmeniz ve organizasyonlara olmanız yeterli…