Business Networking Akademi Kurucusu Ertuğrul Belen'den E-Ticaret Girişimi

MECRA: Sabah
Emil Güzeliş ve genç girişimciler Ertuğrul Belen ve Nurettin Özdoğan ortaklığıyla hayata geçen http://divasdiamond.com Türkiye'nin her ucuna pırlanta takı ve hediye yetiştiriyor.
Business Networking Akademi Kurucusu Ertuğrul Belen'den E-Ticaret Girişimi.
Yüzlerce yıldır değerli denildiğinde Altın'ı eksik etmeyen Anadolu, ekonomik kriz ve altın fiyatlarındaki kontrol dışı artışla pırlanta gibi değerli taşları tercih etmeye başladı. Üstelik eticaret ve internetle pırlanta mağazası onların şehirlerine bile gelmeden doğrudan evlerinin içine girdi! 

 

Zen Diamond'un sahibi Emil Güzeliş ve genç girişimciler Ertuğrul Belen ve Nurettin Özdoğan ortaklığıyla hayata geçen Divas Diamond Türkiye'nin her ucuna pırlanta takı ve hediye yetiştiriyor. 

 

 

Özellikle Anadolu'dan büyük bir ilgi gören Divas Diamond ürün tasarımları ve e-ticaret sitesiyle Türkiye'de birçok ilke imza atarak hayata geçiyor. Divas e-ticaret markası gerçekleştirilen ve ilk sene içerisinde planlanan yatırım 1.5 milyon'un üzerinde. 

 

 

Pırlanta sertifikası, 30 gün süre içerisinde geri iade ve yıl içerisinde ücretsiz tamir ve temizlik garantisi gibi katma değerli hizmetler tüketicinin internetten pırlanta gibi değeri bir taşı satın alma güvenini arttırdı ve pırlantayı Anadolu'nun her köşesine taşıdı. 

 

 

Divas Diamond kurucularından Nurettin Özdoğan: "Divasdiamond.com özel gün ve lüks takı olarak bilinen pırlantayı, günlük bir aksesuar olarak kullanılabilesi misyonuyla hayata geçti." dedi.

 

 

Kuruculardan Ertuğrul Belen ise pırlanta gibi değerli bir taşın internetten alınmasıyla ilgili:  "Divas pırlantalarının sertifikalı olması, tüm tasarımların sadece Divas için Türkiye çapında ve uluslararası tasarımcıların kaleminden çıkması heyecan verici. Siparişlerin birkaç günde hızlı ve Türkiye'nin her yerine ücretsiz, çok özel hediye paketinde gönderilmesi sloganımız olan "Pırlanta en özel hediyeyi doğurdu." dedi.