Bilişim Teknolojileri Zirvesi

MECRA: Zaman Gazetesi
İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki İşletme Mühendisliği Kulübü (İMK), 4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ni 9-10 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka yerleşkesinde gerçekleştirecek. Ertuğrul Belen aktivitenin networking mentörlüğünü yapıyor olacak.
Bilişim Teknolojileri Zirvesi.
BTZ 2011 kapsamında paneller, çalıştaylar ve BT Alanı’nın yanı sıra ikincisi gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Ödülleri (SMÖ), Business Networking Akademi Speed Networking yer alacak.

Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilen katılımcılardan sekiz oturumun beşine katılım gösterenlere, e-imza teknolojisinin kullanıldığı 'BTZ E-Sertifika' verilecek.

BTZ 2011’de 'Sosyal Medya Ödülleri' de yer alıyor. Bu kapsamda sosyal medyayı aktif kullanan kurumları www.sosyalmedyaodulleri.com adresinden oylayabilirsiniz.

BTZ 2011’in bir başka interaktif kısmı ise, Speed Networking oturumu. Katılımcıların bir birleriyle hızlı bir şekilde tanışmalarını sağlayacak ve uzmanlık alanlarını paylaşmalarına fırsat verecek olan Speed Networking'le organizasyonun daha samimi ve interaktif bir havada gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Katılımcıların, özel sınıflarda takip edebileceği 45 dakikalık çalıştaylarda geçen yıl ‘Kişisel site tasarımı', 'Etkili sunum yöntemleri' ve 'Google'ın bilinmeyen yönleri' başlıkları altında eğitimler verildi. Ayrıca bu yıl, çalıştaylar için Pozitif TV vasıtasıyla web üzerinden canlı yayın yapılacak ve eğitimlerden yararlanmak isteyen herkes web üzerinden bu eğitimleri takip edebilecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2011’de 'Bulut bilişim', 'Türkiye'nin internet ile imtihanı', 'Viral enfeksiyon', 'Mobil pazarlama', 'Sosyal medya' ve İK', 'İnternet girişimciliği' gibi konular ele alınacak.