Table Networking & Speed Networking

TARİH: 10.4.2012 | SAAT: 19:00
DÜZENLEYEN: GYİAD & Dünya Göz & Business Networking Akademi
YER: İstanbul
Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen'in tasarladığı Table Networking toplantısı GYİAD işbirliğiyle hayata geçirildi. Table Networking öncesinde iş dünyasının önde gelen isimleri Speed Networking uygulamasıyla birbirini daha yakından tanıdı.
Table Networking & Speed Networking.
GYİAD üyesi firma bağlantılarının güçlenmesi ve yöneticilerin birbirlerini daha yakından tanımaları için Table Networking ve Speed Networking uygulamaları gerçekleştirildi. 23 Şubat 2012 tarihinde Business Networking Akademi kurucusu ve GYİAD Başkan Yardımcısı Ertuğrul Belen'in mentorluğunda ve GYİAD Yönetim Kurulu üyesi Eda Arıkan'ın 1000 Volt Prodüksiyon ev sahipliğinde bir Speed Networking aktivitesi gerçekleştirildi.
 
"Table Networking" olarak adlandırılan bu toplantıda üyeler önce kısa ve enerji dolu Speed Networking buluşmasını gerçekleştirdi. Hemen sonrasında masa etrafında birbirleriyle çalışabilecekleri son proje ve çalışmalarını Asansör Cümlesi formatında anlattılar. 
 
10 Nisan, 2012 Salı günü benzer bir uygulamayı yine Ertuğrul Belen mentorluğunda ve GYİAD üyesi Kapıcıoğlu ailesi ile Dünya Göz grubunun misafirperverliğinde başarıyla hayata geçirildi.