Girişimci Ruhlar Buluşuyor

TARİH: 25.1.2012 | SAAT: 19:00
DÜZENLEYEN: JCI İstanbul
YER: İstanbul
"Girişimci Ruhlar Buluşuyor" semineri devam ediyor! Alphan Manas, Baybars Altuntaş ve Sina Afra… ile başlayan söyleşiler, bu yıl “Ertuğrul Belen” ile devam ediyor.
Girişimci Ruhlar Buluşuyor.
JCI İstanbul bünyesinde geçen yıl büyük ilgi uyandıran “Girişimci Ruhlar Buluşuyor!” etkinlikleri 2012′de de aynı hızla devam ediyor. İş dünyasında girişimcilik hikayeleriyle dikkat çeken ve öne çıkan isimlerin ağırlandığı etkinlik, bu yıl ikinci kez düzenleniyor. 

2011 yılında girişimcilik ekosisteminin örnek isimleri olan Alphan Manas, Baybars Altuntaş ve Sina Afra… ile başlayan söyleşiler, bu yıl “Ertuğrul Belen” ile devam ediyor.

Girişimcilikte öne çıkmış isimlerin, bir adım arkalarından onları takip edenlere, girişimcilik serüvenlerini ve deneyimlerini anlattığı etkinlik, bu isimleri çok daha yakından tanıma ve birebir tavsiyelerini alma imkanını genç girişimcilere sunuyor.
2012 yılının ilk etkinliğinin konuğu Sihir Mobilya ve Natuzzi İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye’nin en büyük online pırlanta mağazası www.divasdiamond.com‘un da kurucu ortağı ve bugüne kadar 30 binin üzerinde profesyonele Türkiye’de bir ilk olan Speed Networking yaptırmış olan Business Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen. 

Belen, girişimcilik ekosisteminin tanınan bir siması olma dışında, melek yatırım kanallarında internet ve mobil girişimlere danışmanlık ve yatırım yaparak da sisteme büyük katkı sağlayan bir isim. Ertuğrul Belen aynı zamanda iş dünyası ve networking gözlem ve deneyimlerini Sabah İş’te İnsan yazarı olarak paylaşıyor.

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği İstanbul şubesi üyesi Berk Çağlayan direktörlüğündeki etkinlikte, girişimciler, Ertuğrul Belen’i şirket içi kurumsal girişimcilik, sosyal girişimcilik ve hızla parmakla gösterilen bir örnek haline gelen yeni girişimiyle ilgili sorularıyla terletecekler.

25 Ocak 2012 Çarşamba günü, Taksim Titanic Hotel’de gerçekleşecek etkinlik, saat 19:00′da başlayacak. Üstelik kayıtlar grb.eventbrite.com adresinden kolaylıkla yapılabiliyor. 25 Ocak Çarşamba’yı takvimlerinize eklemeyi unutmayın!

LCV Katılım Kayıt : Berk ÇAĞLAYAN berkcaglayan@gmail.com